KONTAKT

F.H.U.P. BRASTAL to dynamicznie rozwijająca się firma, która swoją działalność rozpoczęła w 1993 r.

Dane firmy

Location
Konstancin 1C
97-225 Ujazd, Polska
Phone
44 719 23 24
+48 606 704 737
Email
brastal@interia.pl

Obserwuj nas

O firmie

Informacje o firmie BrastalMaszyny produkujemy ponad 25 lat!

F.H.U.P. BRASTAL to dynamicznie rozwijająca się firma, która swoją działalność rozpoczęła w 1993 r. Dysponuje nowoczesnym parkiem maszynowym, zatrudnia wykwalifikowaną kadrę pracowniczą, posiada własny tabor samochodów oraz powierzchnię produkcyjno-magazynową.

Firma podąża za najnowszymi trendami rynku, starając się zaspokoić różne wymagania i upodobania klientów. Wszystkie produkowane przez nas maszyny rolnicze i kotły poddawane są badaniu w laboratorium zakładowym, posiadają certyfikaty instytutów, sygnowane są znakiem „CE” oraz znakiem „Urządzenie przyjazne Środowisku” wydawanymi przez Instytut Energetyki, Instytut Badawczy, Zakład Badań Urządzeń Energetycznych CUE w Łodzi.

0 +
modeli maszyn i kotłów C.O.
0 +
zadowolonych klientów

Wszystkie maszyny rolnicze i kotły wykonywane są z wysokiej jakości blachy gatunkowej o symbolu P256GH i grubości 6-8mm w zależności od modelu maszyny rolniczej lub mocy kotła.

W przypadku kotłów C.O. oferujemy 3 lub 5-letnią gwarancję na kocioł eksploatowany zgodnie z DTR i 2-letnią gwarancję na podzespoły zawarte w kotle C.O. (dmuchawa, motoreduktor, sterownik).

Dużym plusem naszych maszyn jest estetyka i nowoczesny design, który uzyskujemy dzięki nowoczesnej lakierni proszkowej do malowania większości detali oraz dzięki zastosowaniu nowoczesnej wykrawarki młoteczkowej do obróbki blach.

Doskonalimy nie tylko wygląd zewnętrzny maszyn – stawiamy również nacisk na doskonalenie parametrów technicznych produkowanych przez nas maszyn i urządzeń. Testujemy nie tylko niezawodność i funkcjonalność, duży nacisk stawiamy też na modernizację dodatkowych funkcji i automatyki regulującej procesami.

Maszyny rolnicze i kotły CO są naszą pasją. Zapewniamy bardzo wysoką jakość naszych produktów. Naszym celem jest ciągłe doskonalenie technik produkcyjnych.

W naszej ofercie znajdują się różne kategorie maszyn rolniczych (np. brony i agregaty talerzowe, siewniki pneumatyczne, agregaty uprawowe, drapakowe, bezorkowe, wały uprawowe i uprawowo-siewne) oraz kotłów centralnego ogrzewania (np. kotły węglowe, z podajnikiem lub na pelet).

Nasza fabryka znajduje się w centralnej Polsce w miejscowości Ujazd w województwie łódzkim, ale produkowane przez nas maszyny sprzedajemy na terenie całego kraju i wielu krajach Europy. Własne magazyny oraz tabor samochodowy pozwalają dostarczać w krótkim czasie zamówione produkty wprost do magazynów lub domów naszych klientów.

Wprowadziliśmy system zarządzania kontrolą jakości według normy ISO 9001:2008. Każda maszyna przed wydaniem jej do klienta poddawana jest skrupulatnym próbom ciśnieniowym oraz wytrzymałościowym. 

  • fachowe doradztwo oparte o solidną wiedzę i doświadczenie,
  • sprawny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny,
  • wysoka jakość, potwierdzona certyfikatami i bardzo dobrą opinią w branży.
Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny
Zapewniamy transport agregatów i maszyn rolniczych, serwis gwarancyjny i asortyment części zamiennych.
Doradztwo i profesjonalne wsparcie
Pozycję na rynku zdobyliśmy dzięki profesjonalnemu wsparciu. Doradzimy, które nasze agregaty rolnicze są dla Ciebie optymalne.
Zostań naszym partnerem biznesowym
Współpracujemy ze stale rosnącą grupą dystrybutorów w kraju i za granicą. Skontaktuj się z nami w sprawie współpracy.
Najlepsze materiały i podzespoły
Stosujemy najlepsze materiały i podzespoły. Solidne konstrukcje cechują się wysoką wytrzymałością i niezawodnie służą przez lata.
Stale rozwijamy naszą ofertę i technologię
Nasza oferta stale się rozwija, a do wszystkich klientów podchodzimy indywidualnie. Doradzimy i odpowiemy na każde pytanie.
Specjalna oferta dla partnerów
Skontaktuj się z nami, aby poznać szczegóły specjalnej oferty dla partnerów i dystrybutorów naszych maszyn rolniczych.
Zdjęcia

Opinie klientówCo mówią o nas klienci?

Blog i nowościAktualności

brona-talerzowa-atos-7
Przegląd korzyści i zastosowań brony talerzowej
Jakie zalety sprawiają, że brona talerzowa staje się coraz bardziej popularny
Czytaj więcej...
wal-uprawowo-siewny-huge-6-2-wloka-4-1-bok
Zastosowanie wału i włóki w rolnictwie
Wałowanie i włókowanie mają swoje specyficzne zastosowania oraz najlepiej sp
Czytaj więcej...

Nasi partnerzyPartnerzy i klienci