KONTAKT

F.H.U.P. BRASTAL to dynamicznie rozwijająca się firma, która swoją działalność rozpoczęła w 1993 r.

Dane firmy

Location
Konstancin 1C
97-225 Ujazd, Polska
Phone
44 719 23 24
+48 606 704 737
Email
brastal@interia.pl

Obserwuj nas

Kotły i akcesoria

sterownik-wiking

Wiking

Sterownik WIKING

Sterownik (mikroprocesorowy regulator) służy do automatycznego zarządzania pracą urządzeń, w których jest instalowany poprzez utrzymywanie na stałym poziomie zadanych parametrów (np. temperatura, ciśnienie czy wilgotność). Zaprojektowane przez doświadczonych instalatorów, mających do czynienia z kotłami C.O. w swojej codziennej pracy, a także przez naszych klientów, czyli użytkowników znających temat od podszewki.

WIKING przeznaczony jest do sterowania:
– pompą C.O.
– pompą C.W.U.
– pompą podłogową
– pompą cyrkulacyjną
– zaworem mieszającym
– nadmuchem
– silnikiem podajnika

Może współpracować z regulatorem pokojowym, posiada też interfejs RS-232 do komunikacji z PC. Regulator posiada wiele dodatkowych funkcji, które podnoszą parametry spalania, parametry pracy, komfort obsługi oraz oczywiście komfort cieplny ogrzewanych pomieszczeń.

W regulatorze zastosowano tzw. sterowanie proporcjonalne, które wpływa na sprawność procesu spalania, Regulator posiada wiele dodatkowych funkcji, które podnoszą parametry pracy, parametry spalania, komfort obsługi, a także komfort cieplny ogrzewanych pomieszczeń. Wiking wyposażony jest w szereg zabezpieczeń, które przedłużają żywotność instalacji C.O. oraz gwarantują bezpieczną i bezawaryjną pracę kotła.

Cechy
  • automatyczne zarządzanie pracą
  • zaprojektowane przez profesjonaliśtów
  • współpraca z regulatorem pokojowym